Kalisz
Kepno
Jarocin
Zduńska Wola

Serwisem, montażem, naprawą oraz kalibracją tachografów zajmujemy się od ponad 20 lat!

Z naszych profesjonalnych usług skorzystało już wielu klientów, którzy cenią naszą wiedzę, doświadczenie oraz fachowe podejście do powierzonych zadań. 

Tachografy to główny profil działalności naszej firmy, a swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm transportowych. Na każdym z naszych punktów zajmujemy się serwisem, sprzedażą, montażem oraz naprawą:

  • CB RADIA;
  • Nawigacji (mapy na samochody ciężarowe/osobowe);

Od maja 2021 jesteśmy dystrybutorem urządzeń eTOLL.
W swojej ofercie posiadamy również urządzenia YANOSIK.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.tachografy.kalisz.pl

Rozliczanie i analiza czasu pracy kierowców

Usługa skierowana do firm transportowych w odpowiedzi na Pakiet Mobilności, który w lutym 2022 roku wprowadził wiele zmian zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym

Rozliczeniem czasu pracy kierowców zajmuje się zespół doświadczonych pracowników, którzy przechodzą regularne szkolenia u renomowanych podmiotów działających w tym zakresie. 

Posiadamy licencję na oprogramowanie 4TRANS, najczęściej wybierane narzędzie do rozliczenia i analizy czasu pracy kierowców, użytkowane i polecane również przez organy kontrolne. 

Laboratorium Analizatorów Spalin Samochodowych - legalizacja i serwis

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem o miarach każda Stacja Kontroli Pojazdów ma obowiązek posiadać zalegalizowany analizator spalin do wykonywania pomiarów w czasie okresowej kontroli. Obowiązek dotyczy również podmiotów zajmujących się montażem i instalacją LPG w samochodach osobowych i ciężarowych. 

Świadectwo legalizacji analizatora spalin wydaje się na okres 6 miesięcy - sprawdzenie urządzenia odbywa się pod adresem Aleja Wojska Polskiego 31, 62-800 Kalisz.

Nasze laboratorium posiada akredytację PCA od ponad 10 lat - opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Z naszych usług serwisowych korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i autoryzowane serwisy.. Akredytacja to również gwarancja najwyższego poziomu usług, rzetelności i kompetencji.

Mechanika Precyzyjna Piotr Rogowski jest oficjalnym partnerem handlowym firmy TEXA Poland Sp. z o.o. - w swojej ofercie posiadamy nowe analizatory spalin oraz dymomierze.

Po więcej informacji w tym zakresie zapraszamy na stronę: http://www.analizatory.kalisz.pl/